husa

OSIEDLE HUSA 

SPRZEDANE


Osiedle Husa zlokalizowane jest w zacisznym, ustronnym miejscu pod samym lasem a jednocześnie w odległości 200 metrów od przystanków autobusowych, blisko szkół, przedszkoli i sklepów. Segment sprzedawany jest w stanie deweloperskim.


Na parterze domu znajdować się będzie przestronny salon z wyjściem do ogrodu (w salonie zaplanowane jest również miejsce na kominek) i połączona z salonem kuchnia. Zarówno w salonie jak i w kuchni bardzo duże okna pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego. Do salonu wchodzi się z holu, w którym zaplanowano miejsce na szafę lub wieszak na ubrania. Z holu jest również wejście do garażu i łazienki.


Na piętrze zaplanowano trzy bardzo duże i ustawne sypialnie i łazienkę.  Zmieniając ustawienie ścianek działowych można wydzielić cztery pokoje. Dodatkowe miejsce do przechowywania rzadko używanych rzeczy stanowić będzie strych z wejściem poprzez składane segmentowe schody.


Do segmentu przynależy ogródek o powierzchni 200 m2, oddzielony płotkiem od ogródka sąsiadów.


Dom wykonany będzie w wysokim standardzie z najwyższej jakości materiałów: konstrukcja Porotherm Wienerberger, dach Plannja, okna Oknoplast Kraków, brama garażowa Hörmann, drzwi antywłamaniowe Juvent.


Zakończenie budowy planujemy na jesień 2018 roku.

Napisz do naszZnajdź nasZadzwoń